תחומי הלמידה

חינוך לשוני

החינוך הלשוני מפתח ומעמיק את הכישורים האנושיים הבסיסיים החיוניים ליצירת קשר ותקשורת באמצעות מערכות השפה הדבורה והכתובה. רכישה ופיתוח כלים ,כישורים ומיומנויות, יסייעו לתלמיד להתנהל בעולם באיכות חיים מרבית.

החינוך הלשוני תורם ומפתח כישורי שפה ואוריינות, כגון: יצירת קשר מילולי בעלפה ו/או בכתב, אינטראקציות חברתיות, נגישות למידע ולידע , שותפות והנאה מנכסי שפה ותרבות.

אנו מאמינים בהתאמה אישית לכל תלמיד: שיטות לימוד שונות, גישות מגוונות בהתאם ליכולותיו ומגבלותיו. כל אלה מזמנים עבור התלמיד סביבה לימודית המאפשרת למידה הטובה ביותר.

במקרים רבים למידת תחום השפה נעשית בעבודה משותפת של המורה וקלינאית התקשורת כדי לתת מענה לצרכים המורכבים של התלמידים בתחום התקשורתי. שימוש בטכנולוגיה מסייעת (מקלדות או עכברים מותאמים, מחשבי תקשורת, מחשבי עיניים וכו') מאפיינים את ההעשרה השפתית בכל השיעורים.

מתמטיקה

הוראת המקצוע כוללת פיתוח מיומנויות מתמטיות ותובנה מספרית וגיאומטרית, ומאפשרת שימוש בכלים מתמטיים לצורך פתרון בעיות מילוליות ופיתוח היכולת להתמודדות עם משימות בחיי היום יום.

תהליכי הוראה, למידה והערכה משמעותיים ומותאמים לצרכים הייחודיים של הלומד, מאפשרים לכל תלמיד לממש את כישוריו ויכולותיו האישיים.. אנו מטפחים לומד בעל מסוגלות עצמית, העושה שימוש מושכל בידע המתמטי לצורך מעורבות והשתלבות מיטבית במשפחה, בחברה ובקהילה.
הלמידה מתבצעת בקבוצות קטנות בעלי תכנים משותפים ובהלימה ליכולות של כל תלמיד ותלמיד. תכני הלימוד תואמים לתכנים של משרד החינוך תוך שימת דגש על לימודי המתמטיקה השימושית.

בית הספר מגיש חלק מהתלמידים לבחינת הבגרות במתמטיקה.

אנגלית

כלכלת בית

מוסיקה

היסטוריה

מדעים

פיזיקה

אזרחות

דרמה

ספרות

ערבית

שלח

תחומים נוספים:

בוצ'ה

חקלאות

הכשרת נסיעה עצמאית במעלית

ליקויי ראייה

כניסה למערכת